ساخت دستگاه جديد توليد پوكه كپسول دارويي

شركت توليد ژلاتين كپسول ايران در راستاي پروژه توسعه اي خود با استفاده از توانمندي متخصصين داخل شركت و نيز همكاري شركت هاي همكار موفق به ساخت دستگاه جديد توليد پوكه كپسول دارويي، در كشور شد .

مهندس نصراله امين قيداري مدير عامل شركت توليد ژلاتين كپسول ايران با اشاره به راهبرد اين شركت براي تامين ماشين آلات خود و كاهش وابستگي به شركت هاي خارجي افزود، مقدمات پروژه ساخت ماشين آلات از سال 1389 آغاز و در سال 1392 فراهم شد و در شهريور سال 1394 با موفقيت به نتيجه كامل و بهره برداري رسيد .

 با موفقيت مذكور شركت توليد ژلاتين كپسول ايران در صنعت پوكه كپسول دارويي در سطح خاورميانه و نيز آسياي ميانه بعنوان برترين شركت شناخته مي شود و در سطح جهاني نيز داراي جايگاه مهمي شده است كه مي تواند به برندي بين المللي تبديل شود.

مهندس قيداري همچنين ساخت چيلردر داخل كشور با مشخصات فني و استانداردهاي بين المللي و منطبق با نياز موجود و حذف شركت Carrier  از چرخه تامين و نيز ساخت كپسول فن دراينگهاي خط توليد و يونيت كنترل هاي بخش ملتينگ و فيد تانك هاي مورد نياز را از ديگردستاوردهاي  مهم اين پروژه بزرگ دارويي در ايران معرفي كرد .

وي در بخش ديگري از سخنان خود بيان نمود شركت هاي معتبر توليد كننده دستگاه پوكه كپسول داروئي سالهاست كه به دليل شرايط تحريم و نيز سياست حفظ دانش فني توليد خود،  از ارائه هر گونه ماشين آلات و خدمات فني به ايران خودداري     مي نمايند لذا اقدام شركت در تامين خط توليد مورد نياز، يك اقدام بسيار مهم و استراتژيك در سطح ملي محسوب ميگردد .

به گفته مهندس قيداري در شرايطي كه فعاليت موجود و در نتيجه فعاليت صنعت دارويي كشور به دليل وابستگي به شركتهاي خارجي در ريسك بسيار بالا قرار داشت، اين شركت توانست با اتخاذ استراتژي هوشمندانه ، دستگاه مورد نياز توليد را بسازد و از وابستگي به شركت هاي خارجي، رهايي يابد .

وي همچنين خاطر نشان كرد كه اين شركت در حال حاضر آمادگي تامين ماشين آلات مورد نياز براي صنايع توليد پوكه كپسول دارويي در كشورهاي مختلف جهان را داراست .

بهره برداری از خط تولید مذکور در تاریخ 1394/7/21 با حضور وزیر محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی و مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و مدیر عامل محترم شرکت دارویی تامین و دیگر شرکت های دارویی افتتاح رسمی گردید.

AUTHOR: wadm
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.